Bize Güvenebilirsiniz

  blog_1

  BİZLERE GÜVENEBİLİRSİNİZ:

  Direksiyon Geliştirme merkezi' nin kurulmasındaki en temel sebep öğrenci eğitiminin ciddiyetini anlamak ve bunu anlatmak ayrıca bu işi ciddiyetsiz yapan, işi ticaret yapma anlayışıyla uygulayan, bu konunun önemini kavramayan bilinçsiz eğitimcilerden dolayı olmuştur.

  İstanbul'da Sürüş eğitiminde yıllardır biriktirdiğimiz engin tecrübemizle gelişen ve gelişmeye açık eğitim yöntemleri ile bu konuda uzmanlık alanı gelişmiş ileri sürüş teknikleri ve direksiyon usta eğitmenlerimizle trafikte eğitim almak istiyorsanız biz hizmete hazırız...

  Size sağladığımız bilinçli ve kaliteden ödün vermediğimiz ve öğrenen psikolojisini en iyi şekilde bilen ve bunu derslerde uygulayan, dolayısıyla da öğrencinin ne istediğini anlayan ve ihtiyaçlarına göre davranan, empati yönü gelişmiş gerektiğinde öğrenenin yerine kendisini koyabilen hoşgörülü sonsuz sabırlı, bu konuda eğitimli öğretmenlerimizle trafiğe çıkmak daha kolay olacaktır.

  Direksiyon derslerimizin tamamı, Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğreticilik sertifikasının yanında çeşitli sürücü kurslarında deneyim kazanmış ve çoğu kişiye eğitim vermiş, uzman öğretmenlerdir. Biz de bu konunun öneminin farkında olarak bizlere emanet ettiğiniz canınızı korumakla mükellefiz.Trafikte araç kullanma işi çok ince hassas ve önemli bir davranış şeklidir. Trafikte yapacağımız bazı hataların maalesef telafisi olmaz. Bundan dolayı size eğitim veren öğretmenlerimiz bilinçli ve tam bilgililerdir. Çok iyi araç kullanmak o işi çok iyi öğretiriz anlamına gelmez. Uzun süren çaba deneyim yıl ve en önemlisi de tecrübe gerektirir. Lütfen unutmayın hayatınızdan daha önemli hiç bir şey yoktur.

  Gün geçtikçe daha da kendini yenileyen ve geliştiren kurumumuzun sürücü adayları arasında sizleri de görmek isteriz... Bize Güvenebilirsiniz.

  Bilgi almak istiyorum