Kapat

Güvenli Sürüş Eğitimi İle Sürüş Seviyenizi Arttıralım:

Sürüş Seviyenizi Ölçtürdünüz Mü?

Güvenli Sürüş Eğitimi her sürücünün ve her sürücü adayının mutlaka bilmesi ve uygulaması gereken bir durumdur. Güvenli sürüş eğitimi, güvenli sürüş seviyesini belirlemek ile başlar.

Bize geldiğinizde sürüş seviyenizi ölçümlüyoruz. Bu seviyenizi geliştirmek ve sizi daha ileriye taşımak için gerekli olan eğitimlerden geçiriyoruz. Bu sayede trafikte oluşabilecek kazaların önüne geçmeyi, oluşabilecek bilinçsiz sürüşlerin ve yaşanılan üzücü mal ve can kayıplarının ortadan kaldırılmasını planlıyoruz...

Güvenli Sürüş Eğitimi Sizi ve Sevdiklerinizi Güvende Tutar

Ülkemizdeki yaşanan ve üzücü bir şekilde sonuçlanan kaza istatistiklerine bakıldığında, araç kullananların bir çoğunun tecrübesiz olduğu gözlemlenmektedir.

Şunu unutmamalıyız ki; araç kullananların bir çoğu tecrübesiz olarak trafiğe çıkmakta ve kurallara riayet konusunda maalesef bana bişey olmaz düsturu ile hareket etmektedir.

Bilmelisiniz ki tecrübesiz ve kuralsız bindiğiniz her araç, kazaya atılan ilk adım demektir. Bu yüzden bilinçli eğitmenler gözetiminde siz de sürüş seviyenizi belirleyerek Güvenli Sürüş Eğitimi ile tecrübelerinizi arttırabilirsiniz.

İdeal Araç Sürüş Seviyesi Kaç Olmalıdır?

Bizler sürüş seviyesi düşük ve kazaya davetiye çıkaran bir sürücü olmamanız için sizi, İstanbul trafiği içinde özel bir eğitimden geçirerek en iyi bir şekilde yetiştiriyoruz.

İleri Sürüş durumuna bir seviye vermek gerekirse ortalama %55, % 60 civarında diyebiliriz. Araç kullanmanın sadece aracı hareket ettirmekten ibaret olmadığını eğitimlerimizde ilk kural olarak öğretiyoruz.

Her Koşulda Güvenli Sürüşün İpuçlarını Öğretiyoruz

Sürüş esnasında başımıza gelecek kaza senaryolarını önceden tahmin edebilmeyi, trafikte oluşabilecek olumsuzluklara karşı tedbir almayı ve her türlü trafik ve araç akışında oluşabilecek her türlü duruma karşı bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Bu yüzden sürüş seviyenizi en ileri dereceye yükseltmek ve sizi tecrübe sahibi yapmak için, şehir içi trafikte, cadde ve sokaklarda, zorlu parkurlarda ve her türlü trafik akış koşullarında değişen hız limitleri ile size güvenli sürüşün yollarını öğretiyoruz. Ayrıca bütün bu eğitimlere ek olarak size, fırtına, sel afet gibi doğa olaylarına karşı, zor koşullar için önceden önlem almayı ve bu sayede iyi bir sürücü olmayı öğretiyoruz.

Karayolunda diğer sürücülerden kaynaklanan ani kaza risklerini, oluşabilecek olumsuz durumları önlemeyi, usta bir sürücü olmayı umudunuzu kaybetmeden sizlere öğretiyoruz.

Güvenli Sürüş İçin Bize Güvenin...

Her eğitime başlamadan önce kendinize güvenmeyi daha sonrasında ise, trafikte size hayata tutunmanın yollarını öğretecek olan bizlere güvenmenizi sağlıyoruz.

Çünkü biz biliyoruz ki her başarının arkasında ilk önce güven vardır. İşte biz bu yüzden ilk öncelikle karşılıklı güveni tesis ediyor, sonrasında ise kişiye özel birebir direksiyon derslerimize başlıyoruz.

Tecrübelerimize dayanarak söyleyebiliriz ki; İleri Sürüş seviyesini artırmak, kaliteli bir eğitimden, kaliteli bir eğitim ise, bir birine güven tesis etmiş, öğretmen ve öğrenci iletişimiyle başlar. Sizde eğitimde güven ve kısa zamanda uzman bir sürücü olmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin, gelin tanışalım...

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim

  • İzzet Paşa Mah. Yeni Yol Cad. No:14 Balcı İş Hanı Kat : 2 D-3/4 Şişli / İstanbul
  • Hafta İçi
    09:00 - 18:00