Hakkımızda

  blog_1

  Araç kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı:

  Aklınıza çok sayıda soru geliyor ama cevap bulamıyorsunuz, size verilen cevaplar da yetersiz yada güvensiz geliyorsa , Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bütün soruları cevaplıyoruz.Araç kullanımı hakkında doğru bilinen yanlışları bitiriyoruz.

  Araç kullanmak,önem verilmesi gereken bir olaydır!

  Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde araç kullanmak trafiğin az olduğu bölgelere göre daha zordur. İlk bakışta İstanbul gibi yoğunluğun en üst seviyede yaşandığı şehirlerde araca nasıl hakim olacağım diye düşünebiliriz, sadece arabayı kullanmakta yeterli olamayabilir. Oysa araç kullanmak yetmiyordur bazen toplu halde kullandığımız ortak nokta olan Kara yolunu da iyi tanımak gerekir. Biz Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bu sorunlara son veriyoruz.

  Direksiyon eğitimi, direksiyon dersini veren kişiyle de son derece alakalıdır. Eğitim veren kişinin eğitmenlik düzeyi ve tecrübesi de bu konuda önemlidir. İşte bu yüzden profesyonel kişilerden eğitim almanız gereklidir. Çok sayıda bu işi kendine iş edinmiş gerçek anlamda direksiyon eğitimi kişiler vardır. Yapmanız gereken çok iyi bir araştırma ve kurumsal kimlik.bunun dışında kendini eğitimci sanan kişilerden uzak durunuz direksiyon eğitimi şakaya alınacak bir konu değildir.

  “Eş, dost, aile bireylerinden araç kullanmayı öğrenirim“ algısını değiştirmek gerek.

  Tanıdıklardan araç kullanmayı öğrenmek, onlar doğru kullanıyor olsalar da öğretme konusunda yeterli olmayacaklardır. Çünkü onlar iyi bir sürücüdür ancak eğitimci değildirler. Bu yüzden Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bu öğretme misyonunu biz yükleniyoruz.

  blog_1

  Amacımız: Ticari odaklı yola çıkan bir eğitim kurumundan ziyade bilinçli, insan ve çevreye duyarlı sürücüler yetiştirmek. Aynı zamanda İstanbul gibi trafiğin en yoğun yaşandığı yerde , direksiyon eğitiminde farklı görüşümüz ve eğitimlerimiz le farlılık yaratmak istiyoruz.

  Misyonumuz:Trafik kazalarının çoğunun eğitimsiz ve bilinçsiz sürücülerden kaynaklandığını görüyoruz. Bu sebeple de Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak iyi sürücüler yetiştirerek kazaları önleme ve farkındalık yaratmak misyonunu üstlendik.

  Vizyonumuz: Yenilikçi ve kaliteli bir ortamda eğitim almak isteyen tüm sürücü adaylarını iyi bir sürücü olarak yetiştirmektir.

  blog_1

  Bize güvenebilirsiniz !

  Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

  Direksiyon eğitimi UZMAN DİREKSİYON ÖĞRETMENLERİNDEN alınmalıdır. Yoksa kazalara sebep olabilirsiniz!!!

  Eğitim almak ve profesyonel yardım için bizi arayın... Mesafeleri kısaltıyoruz. Nereden aradığınız, nerede olduğunuz önemli değil. Bulunduğunuz yere gelip , size profesyonel eğitim olanağı sağlıyoruz.

  Sürekli ulaşabileceğiniz iletişim numaramız : 0532 551 22 93 - 0 555 317 07 10

  Bilgi almak istiyorum