Kadıköy Direksiyon Dersi

  blog_1

  İstanbul Trafiğinde Zorlananlara Özel Direksiyon Dersi

  İstanbul’un nüfusu ile bir yandan oldukça kalabalık bir kent olurken aynı zamanda trafiği ile de adından söz ettiren dünyanın en kalabalık trafiğe sahip şehirlerinden biri oluyor. İlk kez ehliyet almak üzere direksiyon sınavlarına girmeyi düşünen kişiler bu sebeple İstanbul’da trafiğe çıkmaktan duydukları endişelerden dolayı ehliyetlerini aldıktan sonra akan trafik içine hiç çıkmadan ehliyetlerini eskitebiliyorlar. Aynı şekilde düzenli olarak araç kullanan pek çok kişi de İstanbul trafiği içinde yoğunluktan dolayı zorluk yaşayabiliyor. Tüm bu sorunlarla karşılaşan kişilerin Kadıköy özel direksiyon dersi sayesinde sürüşleri sırasında istediği rahatlığa ulaşması mümkün olabiliyor.

  Kadıköy’de Özel Direksiyon Dersleri Nasıl Veriliyor?

  Kişilerin tamamen İstanbul trafiğinde aktif bir şekilde rahatlıkla araç kullanmasını sağlamak üzere verilmesi hedeflenen Kadıköy özel direksiyon dersi eğitimlerinde belirli bir plan dahilinde ilerlenerek sonuç elde edilmeye çalışılıyor. Bu noktada öncelikle eğitim pistlerinde veya trafiğin çok az yaşandığı bölgelerde başlayan eğitimler daha sonra biraz daha incelikli bir sürüş kalitesi isteyen alanlara taşınıyor. Burada güzergah takibi yapma, virajları kullanabilme, eğimli yollarda direksiyonun kontrolünü sağlama, şerit değiştirme, kavşaklara giriş çıkış, trafik kurallarına özen gibi noktalarda eğitimler sürdürülüyor. Gece veya akşam sürüşleri ile birlikte talep halinde devam edilen eğitimlerde son aşama olarak uzun mesafeli uzun süreli bir yolculukla kişinin trafiğe çıkmaya kendini hazır hissetmesi sağlanabiliyor.

  Eğitimler Kim Tarafından Nerede Veriliyor?

  Tamamı Milli Eğitim Bakanlığı onaylı uzman direksiyon usta öğretici sertifikalarına sahip olan kişilerden oluşan geniş kadromuzla Kadıköy özel direksiyon dersi programlarımızı sizlere sunuyoruz. Eğitmenlerimiz arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirken eğitimlerimizi Kadıköy ve çevresinde konumlandırıyoruz. İstanbul trafiğinin en yoğun alanlarından en sakin alanlarına kadar kısa mesafeler içinde değişim yapılabilmesine olanak sağlayan bir bölge olmasıyla Kadıköy ve çevresinde yaptığımız uygulamalar direksiyon eğitimlerinin çok daha başarılı bir şekilde sonuçlanmasını da sağlıyor. Kendi bünyemizde bulunan araçlarla verdiğimiz eğitimlerin haricinde hali hazırda ehliyet ve araç sahibi olup İstanbul trafiğinde daha rahat hareket etmek isteyen kişiler için de kendi araçları ile eğitimlerin verilmesini sağlayabiliyoruz.

  Bilgi almak istiyorum