Profesyonel ve Bilinçli Eğitim

  blog_1

  Profesyonel ve Bilinçli Eğitim:

  İstanbul gibi yoğun, trafiği keşmekeş diyebileceğimiz bir metropol şehirde özel direksiyon dersi alınmadan trafiğe çıkıp olumsuz deneyimler yaşamamak için trafiğe çıkmamak gerekir. Deneyimsiz olarak araç kullanmaktansa bilinçli ve profesyonel bir eğitim alıp, trafiğe çıkmanız sizin ve diğer yol kullanıcıları için daha faydalı olur. Bunun için de işinde uzmanlık sağlamız ciddi eğitim veren kurumlardan direksiyon eğitimi almalısınız. Biz tam bu nokta da devreye giriyoruz. İlk dersimiz de sizleri analiz edip eksiklerinizi tespit ediyoruz. Kurumumuzun profesyonel eğitmenleri eşliğinde alınan dersler sayesinde sizde aracınızı trafikte kullanır hale getiriyoruz.

  Özel direksiyon dersi tamamen İstanbul trafiği içinde yapılmaktadır:

  Özel direksiyon dersi ile, Amacımız size eğlenceli şekilde araç kullanmayı öğretmek. Klasik sürücü eğitiminden uzak yeni tekniklerle ve alanında uzman eğitimcilerle sıkılmadan eğlenerek araç kullanmayı öğretmektir. Bir işi severek yapmak çok önemli, aynı zamanda da sevdirmek de, başarı o zaman hemen arkanızdan geliyor. Biz mesleğimizi çok seviyoruz. Sizlere de bu sevgi ile araç kullanmayı öğretiyoruz. Direksiyon derslerinin bitiminde siz kendi aracınızı kullanacak hale geleceksiniz. Biz sizlerle büyüyen, sizlerin sayesinde geleceğe daha umutla bakan bir aileyiz.

  Emin olmadığınız durumlarda bizlerden yardım almaya çekinmeyin. Unutmayın bir hayat bin hayat kurtarır. Doğrudan hayatınızı ilgilendiren direksiyon kursu emin olmadığınız kişilerden değil, tam yetkili kurumsal firmalardan alın.

  Bilgi almak istiyorum