Sadece Size Özel Direksiyon Dersi

  blog_1

  Sadece Sizin İçin Özel Direksiyon Dersi

  Araç kullanmak, günümüzde her insanın ihtiyaç duyduğu bir etkinlik olurken, hem iş amacıyla hem gündelik ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla hem de keyif için bir araç sahibi olabilirsiniz. İyi bir araca sahip olmadan önce direksiyon eğitimi almanız ve bu eğitimi ile birlikte ehliyet sınavlarına girerek başarı sağlamanız ve ehliyetli bir şekilde araç kullanmanız gerekir. Ehliyet sınavları için her öğrenci öncelikle teorik sınavlara çalışma sağladıktan sonra teorik sınavlardan barajları geçmeli ve bir sonraki aşamada direksiyon aşamasına giriş yapmalıdır. Direksiyon aşamasına geçen her öğrencinin direksiyon eğitimi aldıktan sonra sınava giriş sağlaması gerekir. Bu noktada özel direksiyon dersi alabilmeniz adına kurumumuza başvuru sağlayabilirsiniz.

  Sizin İçin Özel Direksiyon Dersi Nasıl Verilir?

  Sadece sizin için verilen eğitim ile birlikte iki kişi olarak girmiş olduğunuz araçta özel direksiyon dersi alabilmeniz için öncelikle başvuru sağlamanız gerekir. Yaptığınız başvuru sonrasında kurumumuz öncelikle sizin bilgilerinizi alır ve araç kullanma tecrübenizin ne kadar olduğunu ve ehliyete sahip olup olmadığınızı öğrenir. Ehliyet kurslarında yeterli düzeyde verilmeyen direksiyon dersi yerine kurumumuz sayesinde almış olduğunuz tam kapsamlı ve tecrübeli eğitmenlerin katılımıyla verilen direksiyon dersi sayesinde hem şehir içi hem şehirlerarası trafikte araç kullanılabilecek bir düzeye yetiştirebilirsiniz. Ayrıca bu eğitimlerde elde ettiğiniz kazanımlar sayesinde çok daha rahat, trafik kültürüne sahip, olumsuz etkilere karşı dayanıklı ve pozitif bir bakış açısına sahip şekilde tecrübeli bir sürücü haline gelebilirsiniz.

  Özel Direksiyon Dersi İle Her Noktaya Hakim Olun

  Kurumumuz sayesinde almış olduğunuz özel direksiyon dersi sayesinde araç kullanırken birçok farklı noktaya hakim olabilirsiniz. Direksiyon hakimiyetinizi geliştirirken, aynı zamanda araç kullanırken nasıl güvenli bir şekilde oturmanız gerektiğini, direksiyonu nasıl tutmanız gerektiğini, sürüş rahatlığının nasıl sağlandığını, araç sürerken diğer ayrıntıların nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz. Benzer şekilde trafik halindeyken şerit değiştirme, yoğun trafikte ilerleme, bağlantı ve kavşakları kullanma, kontrollü sollama yapmak ve yağış gibi durumlarda arabayı kontrol edebilme gibi farklı becerilere sahip olabilirsiniz. Çünkü eğitimlerimiz güvenli ve ileri sürüş eğitimi olarak görülmektedir.

  Bilgi almak istiyorum