Kapat

Direksiyon Dersi Beşiktaş

Direksiyon kursu: Başta Beşiktaş olmak üzere Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerimize direksiyon dersi hizmeti vermekteyiz. Barbaros bulvarı, Seba yokuşu, Nişantaşı, Ortaköy, Dolmabahçe, Bebek, Levent, Etiler gibi semtlerin ara sokaklarında direksiyon eğitimi yapmaktayız ve sizleri bu alanlarda araç kullanmaya hazırlıyoruz. Beşiktaş'ın dik yokuşları , dar sokakları artık sizin için zor olmayacak.

Yokuşta kalmaktan mı korkuyorsunuz! Dar sokaklarda karşınıza çıkan araçlardan mı çekiniyorsunuz ! Dik yokuşlarda araç park etmekten mi korkuyorsunuz !

Artık korkularınıza son veriyoruz...

Merak etmeyin !Direksiyon Geliştirme Merkezinin uzman eğitmenleri sizlerin en iyi şekilde trafiğe çıkmanızı sağlayacaktır. Bize güvenin! Deneyimlerimiz sizlere ışık tutacaktır.

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim