Kapat

Araç kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı:

Aklınıza çok sayıda soru geliyor ama cevap bulamıyorsunuz, size verilen cevaplar da yetersiz yada güvensiz geliyorsa , Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bütün soruları cevaplıyoruz.Araç kullanımı hakkında doğru bilinen yanlışları bitiriyoruz.

Araç kullanmak,önem verilmesi gereken bir olaydır!

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde araç kullanmak trafiğin az olduğu bölgelere göre daha zordur. İlk bakışta İstanbul gibi yoğunluğun en üst seviyede yaşandığı şehirlerde araca nasıl hakim olacağım diye düşünebiliriz, sadece arabayı kullanmakta yeterli olamayabilir. Oysa araç kullanmak yetmiyordur bazen toplu halde kullandığımız ortak nokta olan Kara yolunu da iyi tanımak gerekir. Biz Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bu sorunlara son veriyoruz.

Direksiyon eğitimi, direksiyon dersini veren kişiyle de son derece alakalıdır. Eğitim veren kişinin eğitmenlik düzeyi ve tecrübesi de bu konuda önemlidir. İşte bu yüzden profesyonel kişilerden eğitim almanız gereklidir. Çok sayıda bu işi kendine iş edinmiş gerçek anlamda direksiyon eğitimi kişiler vardır. Yapmanız gereken çok iyi bir araştırma ve kurumsal kimlik.bunun dışında kendini eğitimci sanan kişilerden uzak durunuz direksiyon eğitimi şakaya alınacak bir konu değildir.

"Eş, dost, aile bireylerinden araç kullanmayı öğrenirim“ algısını değiştirmek gerek."

Tanıdıklardan araç kullanmayı öğrenmek, onlar doğru kullanıyor olsalar da öğretme konusunda yeterli olmayacaklardır. Çünkü onlar iyi bir sürücüdür ancak eğitimci değildirler. Bu yüzden Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bu öğretme misyonunu biz yükleniyoruz.

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim