Kapat

Direksiyon Dersi Şişli:

Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bizde kuruluşumuzu bu semtte gerçekleştirdik. Merkezimiz Şişli ilçesinde olup uzman eğitmenler sürücü kursu olarak ta hizmet vermekteyiz. ister ehliyet almak için ister de ehliyeti olup ta direksiyon eğitimi almak için kursumuza gelerek de başvurabilirsiniz.

Kuruluş amacımız ehliyeti olup trafiğe çıkamayan arkadaşlara İstanbul trafiğinde araç kullanma ön bilgileriyle ve ileri sürüş teknikleriyle trafikte araç kullanmayı öğretmek için hizmet vermektir. Birçoğumuz ehliyeti olmasına rağmen trafiğe çıkamıyoruz. İstanbul gibi büyük bir şehrin korkuları da büyük oluyor trafik anlamında. Bizlerde bu eksikliği gördük ve metropol şehrin korkularını azaltmak için, sizlere bu konuda yardımcı olmak için ileri sürüş teknikleri uzmanı İsmail Yula önderliğinde bu firmayı kurduk. Bu konuda İsmail hocamızın uzun yıllardır biriktirmiş olduğu engin tecrübelerinden faydalandık.

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim