Kapat

Özel Direksiyon Dersi Ümraniye:

İstanbul'umuzun kalabalık ve yoğun ilçelerinden bir tanesi olan Ümraniye ilçesi, nüfus yoğunluğu bakımından da kalabalık bir ilçemizdir. Ümraniye İstanbul'un birkaç uzun caddesinden bir tanesi olan Alemdağ caddesini içinde barındırır. İlk başlangıçta yeni araç kullanmaya başlayan sürücüler genel olarak bu denli yoğun trafikten kaçarlar. Oysa Ümraniye Alemdağ caddesi yoğunluğu bakımından aslında yeni araç kullananlar için öğreticidir de. Bu nasıl baktığınızla alakalıdır. İlk başlayanlar için bu tarz yoğun trafiklerde araç kullanma deneyimi yaşamak çok faydalı olacaktır. Biz de Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bu yoğunluktaki Ümraniye Alemdağ caddesini eğitim güzergahı olarak tercih ediyoruz. Ümraniye ilçesinin başlıca yoğun bölgeleri Atatürk mahallesi, Atakent, Şerifali, İnkilap mahallesi, Örnek mahallesi, İstiklal mahallesi, Kazımkarabekir, Elmalıkent, Santral, Saray mahallesi gibi yoğun bölgelerdir. Bu bölgede yaşayan öğrencilerimiz için Direksiyon Geliştirme Merkezi İleri Sürüş Teknikleri uzmanı Engin Yula hocamız görevlidir. Ümraniye trafiğini tanıyan uzman hocamız ile Ümraniye trafiği kabus olmaktan çıkacak keyifli hale gelecektir.

Direksiyon Dersi Ümraniye eğitimlerinde bulunduğunuz yere kadar gelip adresten alıp yine istediğiniz adrese bırakıyoruz.

Keyifli Sürüşler ...

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim