Kapat

HEYECAN KORKU VE PANİK

Direksiyon dersi: İnsanlar bilmedikleri konular karşısında heyecanlanır ve korkuları artarak onların olumsuz negatif düşünmeye başlarlar . Bunun bilincine varmamız, bizim bilmediğimiz konular hakkında daha analitik daha pratik düşünmemiz gerektiğini anlamamız gerekir. Bilmediğiniz konuların üstüne gidin çekinmeyin korkmayın. Tedirginlik geçici bir durumdur. Bir olayın üstüne gittikçe kendiliğinden ortadan kaybolur. Heyecanlanmak korkmak ve panik yapmak hele araç kullanırken bu duygusal durumları iyi yönetemezsek gerçekten de zorlanırız.

Bize ulaşın direksiyon geliştirme merkezi'nden eğitim alın bu korkularınızdan kurtulun. Her şey ne kadar da kolaymış demek için kaliteli ve yerinde eğitim için bizi tercih edin. Size güvenli araç nasıl kullanılır, ekonomik araç nasıl kullanılır, kısa ve pratik bilgilerle, kolayca park etmek gibi konularda yardımcı olalım!!!

ÖZGÜVEN GÜVENE DAYALIDIR BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ ! ! !

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim