Kapat

PARK ETMENİN KOLAY YÖNTEMLERİ

Özel sürüş eğitimi: Araç kullanma ön bilgilerine sahip olduktan sonra tabi ki geri geri gitmek ve park etmek gibi kafanızda sorun haline getirdiğiniz bir durum var. Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak bu sorunu da diğerleri gibi ortadan kaldırıyoruz. Araç hakimiyetiniz arttıktan sonra artık geri gidebilmeli ve en dar yerlere, alış veriş merkezlerine, otoparklara, ve de kaldırım kenarlarına park etmeniz gerekiyor ve bu konuda tecrübeye sahip değilsiniz. Öncelikle şu bilinmelidir park etmenin tekniği ve püf noktası araç hakimliği, pedal kullanımı, aynaları doğru okumadan ve de ger geri gitmeyi bilmekten geçer.Bunun için de ilk önce geri manevra kabiliyetini geliştirmek gerekir.

Konusunda uzman ileri sürüş eğitimi almış kadromuzla park etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı dedirtecek eğitimler vermekteyiz. Çok kısa bir zamanda öğrettiğimiz pratik park etme tekniklerini sizde kullanacağınız yerlerde aracınızı istediğiniz yere en kısa zamanda park edeceksiniz. Bunun için sadece bize başvurmanız yeterli.

Toplamda altı adet park şekli vardır. Bunlar şekillerine göre değişir.

İsimleri: İlk park olarak kaldırıma park etme tekniği olan, sağ geri paralel park, yine aynı şekilde kaldırıma yapılan sol geri paralel park, AVM gibi Okul önleri gibi yada otopark gibi yerlere park ettiğimiz, park şekilleri dikine parklar. sağ ileri dikine park, sol ileri dikine park. Yine aynı bu saydığımız yerlerdeki park şekli olan sağ geri dikine park ve sol geri dikine parktır. İşte tüm bu saydığımız park tekniklerini öğrenmek için Direksiyon Geliştirme Merkezini aramanız yeterli olacaktır.

Telefon numaralarımız: 0532 551 22 93 - 0 555 317 07 10

PARK ETMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI DEMEK İSTİYORSANIZ BİZİ ARAMANIZ YETERLİ...

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim