Kapat

ANNELER İÇİN DİREKSİYON EĞİTİMİ:

Direksiyon dersi: Anneler hiç üzülmeyin sizlere özel teknik ve pratik yöntemlerimizle sizi trafiğe hazırlıyoruz, bebekli ve çocukları olan anne sürücüler için araç kullanmanın inceliklerini, dikkat edilmesi gerekenler, bebek koltuğu bağlama, çocuk emniyet kemerleri, kullanılması gibi bilgilerin aktarıldığı özel bir eğitimdir.

Direksiyon kursu: EV HANIMLARI artık işiniz bizimle daha kolay çocuğumu nasıl okula götürürüm diye düşünmeyin, akşam oldu tekrar geriye alırım diye dert etmeyin. Size özel geliştirdiğimiz uygun kullanma yöntemleri bu kaygılarınızı ortadan kaldırmaya yetecektir.

ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ YAŞAYIN:

Hiç kimseye bağlı kalmadan çocuğunuzu gezmeye götürebileceksiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz tek başınıza artık sizde trafikteki yerinizi alacaksınız. Anneler sizleri önemsiyoruz, trafikteki çektiğiniz sıkıntıları biliyoruz. Sizleri en donanımlı şekilde yetiştirip İstanbul gibi zorlu bir şehirde en iyi hale getirip, İstanbul gibi yoğun bir şehrin ağır kurallarına karşı en iyi şekilde hazırlıyoruz!!!

Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Kuruluş amacı direksiyon eğitimi vermek olan kurumsal firmayız.

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim