Kapat

Direksiyon Sınavına mı Gireceksiniz

Ehliyet kurslarında teorik eğitimin akabinde pratik eğitime başlanır ve siz bazı zamanlar vaktiniz olmadığından bu derslere katılmaya bilirsiniz.

Çok kısa bir zamanda direksiyon eğitimlerine katıldınız ve sizden bu kısıtlı zamanda öğrendiklerinizle sınavda başarılı olmanızı istiyorlar. Bu neredeyse imkansız bir şeydir.pratiğiniz yok, heyecanlısınız vede korkuyorsunuz. Birde bunlara sınav heyecanı ekleyin tabi ki sonuç olumsuz.

Bu kısa zaman da mekanik beceriler tam oturmadığından hata yapma şansınız yüksek. O yüzden sınavda başarılı olamayabilirsiniz. Bu konuları hiç düşünmeyin direksiyon geliştirme merkezi olarak bizler sizleri direksiyon sınavına en iyi şekilde hazırlıyoruz, sınavdan kalırım diye bir endişeniz olmasın.

Bütün amacı özel direksiyon dersi vermek olan kurumumuz sizi kısa zamanda aklınızda hiç bir soru kalmadan direksiyon sınavına hazırlayacaktır...

DİREKSİYON GELİŞTİRME MERKEZİ BAŞARIYA GİDEN YOL BURADA!!!

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim