Kapat

İstanbul trafiğine çözüm olalım

Eğitimler neticesinde İstanbul trafiğine alışacaksınız. Kara yolunda ilerlemeyi, durmayı, şeritleri birbir değiştirmeyi öğrendiniz. Evet artık sizde trafikteki yerinizi aldınız. Tüm bu teknik pratik kullanma ile ilgili becerilerinizi, İstanbul gibi akıcı ve yoğunluğun çok yaşandığı trafiğin daha hızlı hale gelmesini istiyorsak biz sürücülerde bir şeyler yapmalıyız. Örneğin vitesleri değiştirme olsun, kavşaklarda dönüş yaparken tam durmadan akıcı dönüş yapabiliriz. Hızlı ve daha pratik olarak bulunduğumuz trafiğin açılmasını sağlayabiliriz.

Hızlı gitmek değil, siz hızlı hareket edin. Pratik olun dinamik düşünün, hızlı karar verin. Tüm bunları yaparken de çok dikkatli olun. Unutmayın ki hareket halindesiniz. Hızlı olmak demek telaş yapmak demek değildir.

KEYİFLİ SÜRÜŞLER!!!

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim