Kapat

İSTANBUL TRAFİĞİ:

Direksiyon dersi ile özellikle İstanbul trafiğinde yapacağımız sürüş eğitimleriyle, sizlerin trafiğe daha çabuk alışmanızı ve daha hızlı bir şekilde adapte olmasını amaçlar ve sizin tepkilerinizi hızlandırmaya yarar. Kişi kendini trafikte oldukça rahat hissetmesi için mutlaka uzun süreli olarak trafikte profesyonel destekli deneyim kazanması gereklidir. Böylece diğer yöntemlerin dışında öğrenemeyeceğimiz daha fazla bilgiyi öğrenme şansımız olur.

Direksiyon Geliştirme Merkezi:

Direksiyon dersi olaylara bakışınızı geliştirerek farklı trafik şartlarında, çevre kontrolünü en üst düzeye çıkaran potansiyel tehlikeli durumları algılamaya olanak tanır ve bu gibi durumların daha rahatça farkına varacak beceri kazandırmaya yarar.

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim