Kapat

TEORİK BİLGİYİ PRATİĞE ÇEVİRELİM:

Araç kullanma teorik bilgilerimizi pratik yaparak reflekse dönüştürmeliyiz. Bunun için çok sık pratik yapmalıyız. Ne kadar çok sık pratik yapılırsa öğrenme hızı daha ileri seviyede olur. Bizde öğrenme hızını artırmak için sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde eğitim imkanı sağlamaktayız.

Kişiye özel, özenle hazırladığımız program belirlenerek; temel uygulamalar, aracı tanıma, sürüş ile ilgili konular, direksiyon turları, pedallar ve işlevleri, vites kullanımı ve tanıtımı aynaların kullanım gibi konular size anlatıldıktan sonra araç hakimiyeti sağlanıncaya kadar trafiğin daha az yoğun veya uygun olduğu alanlarda duruş, kalkış, yavaşlama şekilleri, şerit ve şerit izleme kuralları, şerit takibi, doğru şerit seçme, virajlı yollarda araç hakimiyetinin sağlanması, düz ve uzun yol çalışması gibi teknik konular işlenir.

ŞERİT VE ŞERİT İZLEME KURALLARI:

Şerit değiştirmek, araç sollamak, takip mesafesi ve hız kontrolünü sağlamak, aynaları doğru okumak, şehir içi yoğun trafikte araç kullanmak kendinize güveni artıracaktır. En önem verdiğimiz konu kişinin kendine olan güvenini kazanması ve bunu sürdürebilmesidir. Güvenli bir sürücü olmak için Direksiyon Geliştirme Merkezini tercih edebilirsiniz.

Sizlerde başarılı olmak ve profesyonel destek almak için irtibata geçin: 0532 551 22 93 - 0 555 317 07 10

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim