Kapat

Direksiyon dersi'nde dikkat edilmesi gereken hususlar:

Herhangi bir yerden direksiyon dersi almaya karar verdiğinizde gittiğiniz yerin çalışanı olan kişinin ders içeriğindeki tutumları önemlidir. Gereksiz yere zaman harcayan tutumlar içerisinde olmaması gerekir. Bu konuya dikkat etmek önemli. Direksiyon eğitimi gereksiz ve yeri olmayan konuşmalara maruz kalınmaması gereken bir eğitim şeklidir. Bu sayede eğitim zamanınızdan boşa vakit geçirmiş olmazsınız.

Anlaştığınız kurumdaki direksiyon eğitmeni çeşitli kaygılarla buna (yakıt araç eskitme korkusu) gibi şeyler diyebiliriz. Bu ticari kaygılarla eğitim yapılmamalı. O açıdan her türlü şartlarda, aracı kullanacak olduğunuz yol ve zemin şartlarında kullanım gerçekleştirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Çünkü direksiyon dersi içeriğinde; U dönüş çalışması virajlarda oluşan merkezkaç kuvveti çalışmaları, dar sokak (L) dönüşleri, iniş çıkışlarda durmak, hareket etmek ve duruş çalışmaları gibi zor çalışmalar, hiçbir kaygı içermeden yapılması gerekenlerdir.

Yukarıda saydığımız nedenler sizi direksiyon başında motivenizi azaltabilir bu yüzden eğitmen arkadaşımız sizi en iyi şekilde yetiştirmek için bu ticari kaygılardan uzak durarak sizi an rahat şekilde yetiştirecektir. Kurumumuz DİREKSİYON GELİŞTİRME MERKEZİ size bu garantiyi vermektedir.

İletişim için bizi arayın. 0532 551 22 93

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim