Kapat

TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİ

Direksiyon dersi: Araçlar ve araç kullanımı hakkında fazla bilgi sahibi olmayabiliriz, sürücü olmanın sadece aracı bir yerden bir yere götürmek gibi basit bir şeymiş gibi düşünebiliriz oysa zorluklarla dolu yolculuğun ilk başlangıcında bu sandığımız kadar kolay değildir. Mutlaka profesyonel bir destek alınmalıdır, gelin bu zorlu süreçte biz yanınızda olalım. Sizlere özel hazırladığımız ve geliştirdiğimiz üstün sürüş teknikleriyle araç hakkın da doğru bilgileri pedallar ve onlar hakkında doğru bilgiler alıp görev ve işlevlerini, aracı doğru tanımayı, neyi neden yaptığını bilen ve rahatlıkla uygulayabilen sürücüler olmayı sizlere kazandıralım.

Direksiyon eğitimi: İyi bir sürücünün neleri doğru neleri yanlış yaptığını bilen, ani ve tehlikeleri durumları önceden sezebilen acil gelişen olaylara karşı tedbir alıp doğru şekilde uygulayan ve doğru kararlar alan ve doğru tercih yapan sürücü olmayı sizlere öğretir.

Özel direksiyon dersi: Trafiğe çıkmadan güvenli bir şekilde, yaşanabilecek her turlu olumsuzluğa karşı tedbirler alarak araç kullanmayı ve bu olumsuz şartlarda doğru reflekslerle karşılık vermeyi ileri sürüş teknikleri uzmanlarıyla ofansif ve defansif sürüş tekniklerini sizlere kazandırır.

Direksiyon dersi sona erdikten sonra rahatlıkla trafikte araç kullanıyor hale geleceksiniz.Sürüş deneyimlerinizi kendi başınıza trafikte gerçekleştirebilirsiniz.

UNUTMAYIN!!!

İyi bir sürücü olmanın yolu kaliteli bir eğitimden geçer. İşte budur diyeceğiniz eğitim ve eğitmenlerimizle, doğru araç kullanma hakkında bütün bilgi ve donanımları Direksiyon Geliştirme Merkezi eğitmenlerinden öğrenebilirsiniz!

Direksiyon dersleriyle önce kendi hayatımı sonra arabada yanımızdaki insanların hayatını, karşımdaki insanların hayatını tehlikeye atmamayı , araba hakimiyetini ve etkin kullanmayı öğrenir ve uygularsınız...

Direksiyon eğitimleriyle, kaza yapma riskini azaltıp kendinizin ve karşınızdakilerin hayatta kalma şansını arttırabilirsiniz. Sürücülük ile ilgili bilgilerinizin eksik yada yanlışlar la dolu olduğunu fark edeceksiniz .Eğitimler aniden oluşabilecek durumlara karşı, önünüze çıkabilecek bir yaya veya bir cisme çarpmamak için yapılması gereken teknikleri ve bu dolaylar karşısın da aracı kontrol etmemizi sağlamayı sizlere öğretir!

Direksiyon eğitimlerinden sonra daha dikkatli, sakin şekilde araç kullanmayı, trafik kurallarına dikkat etmeyi ve trafikte saygılı bir sürücü olmayı HEDEFLEYECEKSİNİZ!!!

Araç kullanma işi, Sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de ilgilendiren ve birçok çevre şartıyla alakalı bir iştir. Basit gibi görünür ama zorluklarla dolu bir süreçtir. Biraz kişisel becerilerimizi geliştirmekle de alakalıdır. Amacımız kişinin araç kullanma konusundaki eksiklerini tamamlayıp başarılı bir sürücü olmasını sağlamaktır...

İletişim